Firmamız sektördeki 50 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli kadrosuyla, müşteri memnuniyetinden taviz vermeden "ÖNCE KALİTE" prensibiyle müşterilerine hizmet vermektedir. 

Sahip olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemimiz ve "Sürekli Kalite Artan Üretim Demektir" prensibimiz ile çevreye duyarlı, iş güvenliğini tehdit eden riskleri ortadan kaldırarak güvenli çalışma ortamı ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteli ürünler üretiyoruz.

Firmamız toz metalurji sektöründe 50 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli kadrosuyla sektörde kendine yer edinmiş konusunda lider bir firmadır.

Müşterilerimizden bize gelen performans ölçüm raporlarımız ile kalite sistemimizin gereği olan ve her yıl düzenli olarak yaptığımız müşteri memnuniyeti ölçümlerimize göre müşteri memnuniyet oranımız %90'ın üzerindedir. Bu müşteri memnuniyet oranımızı korumak ve geliştirebilmek için müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri etkin bir şekilde ele alıp hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri sürekli iyileştirme için değerlendiriyoruz.

Üretimini yaptığımız 600'ün üzerindeki çeşitli parçaların üretim hattına kolay ve hızlı adapte edilebilmesine yönelik önlemler almaktayız. Böylece üretimimizi hızlı ve verimli bir hale getirmeyi amaçlamaktayız.

Sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimize teknik destek sunmaktayız. Özellikle yeni projelerde tasarım analiz ve ortak tasarım çalışmalarına destek vermekteyiz.

Ürünlerimizin kalıpları tamamen teknik ofisimizde tasarlanmaktadır. Hassas ve müşteri beklentilerine uygun ölçülerde parça üretebilmek için gerekli olan kalıplar; kendi bünyemizdeki kalıphanemizde deneyimli personelimizce üretilmektedir. Bu sayede üretim esnasında kalıplarda meydana gelebilecek istenmeyen durumlara karşı hızla müdahale ederek, üretimde aksamaların önüne geçip esnek üretim sağlayabilmekteyiz.

Taşındık! Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.img